Galerie
Galerie
Ke stažení
Stáhněte si tento dokument:Koncem listopadu 2014 se uskutečnilo již 2. setkání absolventů Institutu komunikačních studií a žurnalistiky. V tomto roce bylo naší snahou oslovit absolventy, kteří patří mezi zkušené profesionály a mohou se tak podělit o své zkušenosti z praxe. Během večera bylo možné si prohlédnou stará vydání školních novin a také byl k vidění videozáznam z událostí v listopadu 1989, které se dotkly všech tehdejších studentů a vyučujících.


Rádi bychom touto cestou poděkovali všem zúčastněným, že se dostavili v hojném počtu a vytvořili přátelskou atmosféru.
 

V roce 2012 proběhlo setkání absolventů Institutu komunikačních studií a žurnalistiky, které se konalo v prostorách galerie Louvre v centru Prahy. Doufáme, že i další ročník bude podobně úspěšný.Galerie
Koncem listopadu 2014 se uskutečnilo již 2. setkání absolventů Institutu komunikačních studií a žurnalistiky. V tomto roce bylo naší snahou oslovit absolventy, kteří patří mezi zkušené profesionály a mohou se tak podělit o své zkušenosti z praxe. Během večera bylo možné si prohlédnou stará vydání školních novin a také byl k vidění videozáznam z událostí v listopadu 1989, které se dotkly všech tehdejších studentů a vyučujících.


Rádi bychom touto cestou poděkovali všem zúčastněným, že se dostavili v hojném počtu a vytvořili přátelskou atmosféru.
 

V roce 2012 proběhlo setkání absolventů Institutu komunikačních studií a žurnalistiky, které se konalo v prostorách galerie Louvre v centru Prahy. Doufáme, že i další ročník bude podobně úspěšný.