(K)očkujte se, vyzývají naši studenti

Kočkování

(K)očkujte se, vyzývají naši studenti

Kromě předních českých marketingových agentur se iniciativy „Cesta ven“ zúčastnili také studentky a studenti katedry MKPR. Dobrovolné seskupení 20 studentů v rámci hackatonu přineslo vlastní návrh kampaně na podporu očkování proti koronaviru. Slibují v ní #konečně návrat do normálu a pomůže v tom kočka Micka.

konečně

S myšlenkou přidat se k zavedeným agenturám a pomoci dobré věci přišly vedoucí katedry docentka Denisa Hejlová a studentka Karolína Hájková. Nápad oslovil dobrovolníky napříč ročníky, kteří na projektu pracovali bez nároku na odměnu. 

Ústředním bodem studentské kampaně, které vznikla ve spolupráci s iniciativou Medici PRO očkování, se stalo to, po čem všichni toužíme: #konečně návrat do našich životů takových, jaké jsme znali před vypuknutím koronavirové krize. Studentský návrh sice v konkurenci dalších 27 firem a organizací prvenství nezískal, přesto u poroty sklidil velmi pozitivní ohlas.

Návrhy studentů Univerzity Karlovy, vytvořené pro iniciativu „Cesta ven“, jsou nyní k dispozici nemocnicím, krajům a firmám pro volné využití. Plakáty si mohou vytisknout zdarma po stažení zde. Další informace najdete v tiskové zprávě.

kočkovaná