Dny otevřených dveří

Dny otevřených dveří

Během dnů otevřených dveří vám představujeme jednotlivé specializace a obory. Chceme vám přiblížit atmosféru studia na Hollaru, představit vám naši pedagogy i studenty. Níže najdete aktuální informace o nadcházejících událostech.

Těšíme se na vás!

Dny otevřených dveří 2022

V lednu 2022 pro vás chystáme dny otevřených dveří v naší budově Hollar, kde vám postupně představíme naše obory a specializace – prezenční setkání budeme zároveň živě streamovat. Pokud chcete poznávat studium a život na našem institutu průběžně, rádi vás uvidíme na našich sociálních sítích, kde se nás můžete zároveň ptát na cokoli, co vás zajímá o studiu nebo přijímacím řízení.

Zde si přečtete důležité informace k bezpečnostním opatřením a k možné registraci pro prezenční formu DOD. Aktuální informace zveřejňujeme také ve facebookové události Dny otevřených dveří IKSŽ na Hollaru & online.

Obor / specializace Datum Čas
Bc. Komunikační studia –⁠ specializace Marketingová komunikace a public relations 26. 1. 2022 14.00
Mgr. Strategická komunikace 26. 1. 2022 16.00
Bc. Komunikační studia – specializace Žurnalistika 26. 1. 2022 11.00
Mgr. Žurnalistika 25. 1. 2022 10.30
Bc. Komunikační studia – specializace Mediální studia 26. 1. 2022 9.00
Mgr. Mediální studia prezenční 25. 1. 2022 13.00
Mgr. Mediální studia distanční 25. 1. 2022

13.00

Pokud by z epidemiologických důvodů nebylo možné uskutečnit v prezenční formě, dáme vám včas vědět.

10. prosince: Den na FSV UK online

10. prosince ve 14.30 se můžete potkat s našimi studenty, pedagogy a absolventy v rámci online dne otevřených dveří, který pořádá naše Fakulta sociálních věd.

Sledujte aktuální informace ve facebookové události Den na FSV UK: online.

20. ledna 2021: Den otevřených dveří IKSŽ — poznej Hollar online!

V loňském akademickém roce jsme kvůli epidemiologické situaci pořádali den otevřených dveří našeho institutu pouze v online podobě. Díky tomu se ale můžete podívat na jeho záznam a poznat blíže naše obory, specializace, pedagogy i studenty kdykoli z pohodlí vašeho domova.

Pokud vás zajímá konkrétní obor, v popisu videa na YouTube najdete odkazy na jednotlivé kapitoly, v nichž jsou naše tři katedry –⁠ mediálních studií, žurnalistiky a marketingové komunikace a PR –⁠ představeny jak našimi pedagogy, tak zástupci studentů.

Sledujte nás a ptejte se!

Chcete u nás studovat? Sledujte nás na Facebooku a Instagramu, kde sdílíme důležité informace, novinky i pohled do zákulisí našeho institutu. Máte otázku ohledně přijímaček či studia? Neváhejte nám napsat zprávu.