• Letní škola žurnalistiky IKSŽ FSV UK bude 9. až 13. září

Letní škola žurnalistiky pro zájemce a zájemkyně o studium. Přihlášky do 25. srpna.

• IKSŽ Seznamováky 2024

Jak je to na FSV UK se seznamovákem? Studující každého institutu pořádají pro prváky a prvačky seznamovák sami. Termíny našich studijních programů jsou ...

• Termíny podzimních státnic

Aktualizováno: V září proběhnou státní závěrečné zkoušky v následujících termínech.

• Kulatý stůl zmocněnkyně vlády pro lidská práva: Diskuse o sportu handicapovaných

Veronika Macková (KŽ) a Alice Němcová Tejkalová (KŽ) se nedávno zúčastnily kulatého stolu zmocněnkyně vlády pro lidská práva Kláry Šimáčkové Laurenčíkové, který se věnoval tématu sportu handicapovaných.

• Výzva k podání příspěvků na konferenci ReMeD

V únoru 2025 proběhne na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy konference na téma "Regulation and Accountability in a Hybrid Media System: Content Creators, Algorithmic Plurality, and Online Platforms." Aktuálně probíhá výzva k podání abstraktů pro individuální příspěvky i panelové návrhy.

• Přihlašování na podzimní státnice

V pondělí 1. 7. 2024 bude v SISu spuštěno přihlašování na podzimní státní zkoušky. Prosíme, aby se studující přihlásili k SZZk co nejdříve.