Aktuality

 • Ples *M 14. března 2024

  Zveme vás na druhý ročník Plesu *M, který je dílem spolupráce spolků Markething a Studenti IKSŽ. Kromě zábavy a dobré muziky se můžete těšit i na neformální networking, vernisáž umělců z řad studentů a absolventů a ještě něco navíc.

 • Den duševní pohody 11. března v Jinonicích

  Dne 11. března od 9 do cca 11-12 hodin se ve foyer budovy C v Areálu Jinonice můžete opět potkat s pejsky z canisterapeutického spolku Šimíček a dát si něco dobrého k snídani, kterou pro vás připraví studentské spolky. 

 • Nabídka stipendií nadačního fondu The Scholar Foundation

  Nadační fond The Scholar Foundation nabízí finanční podporu zájemcům o studium navazujícího magisterského nebo Ph.D. programu na zahraničních univerzitách i studentům vyjíždějícím v rámci meziuniverzitních dohod, zejména do mimoevropských destinací či na prestižní univerzity v Evropě. Přihlášky je možno podávat do konce dubna 2024.

 • V jinonickém areálu je v provozu nové bistro UKafé

  Se začátkem letního semestru otevíráme v Areálu Jinonice nové bistro UKafé. Je umístěno ve foyer budovy A hned za hlavním vchodem a je přístupné také veřejnosti. Kavárna bude otevřena vždy od pondělí do čtvrtka od 9 do 17 hodin a v pátek od 9 do 15 hodin.

 • Vyhrajte účast v soutěži Young Lions

  Nabídka pro studující IKSŽ. Pokud vás láká účast v soutěži Young Lions Česká republika, ale zvažujete ji kvůli výši registračního poplatku, můžete si o účast zdarma zasoutěžit.

 • Možnost plně hrazené účasti na letní škole Journey: Journalism Bootcamp 2024

  Studentkám a studentům, kteří budou do programu vybráni, je účast plně hrazena - včetně kurzovného, cestovních nákladů, ubytování, stravy apod.