Dny otevřených dveří

Během dnů otevřených dveří vám představujeme jednotlivé specializace a obory. Chceme vám přiblížit atmosféru studia na Hollaru, představit vám naši pedagogy i studenty. Níže najdete aktuální informace o nadcházejících událostech.

Podívejte se na záznamy online akcí pro uchazeče na našem YouTube.

Těšíme se na vás!

Dny otevřených dveří 2022

V lednu 2022 proběhly dny otevřených dveří, na kterých jsme přivítali zájemce o studium v naší budově i online. Podívejte se na záznamy prezentací jednotlivých oborů a specializací na našem YouTube.

Obor / specializace Datum Čas
Bc. Komunikační studia –⁠ specializace Marketingová komunikace a public relations 26. 1. 2022 14.00
Mgr. Strategická komunikace 26. 1. 2022 16.00
Bc. Komunikační studia – specializace Žurnalistika 26. 1. 2022 11.00
Mgr. Žurnalistika 25. 1. 2022 10.30
Bc. Komunikační studia – specializace Mediální studia 26. 1. 2022 9.00
Mgr. Mediální studia prezenční 25. 1. 2022 13.00
Mgr. Mediální studia distanční 25. 1. 2022

20. ledna 2021: Den otevřených dveří IKSŽ — poznej Hollar online!

V loňském akademickém roce jsme kvůli epidemiologické situaci pořádali den otevřených dveří našeho institutu pouze v online podobě. Díky tomu se ale můžete podívat na jeho záznam a poznat blíže naše obory, specializace, pedagogy i studenty kdykoli z pohodlí vašeho domova.

Pokud vás zajímá konkrétní obor, v popisu videa na YouTube najdete odkazy na jednotlivé kapitoly, v nichž jsou naše tři katedry –⁠ mediálních studií, žurnalistiky a marketingové komunikace a PR –⁠ představeny jak našimi pedagogy, tak zástupci studentů.

Sledujte nás a ptejte se!

Chcete u nás studovat? Sledujte nás na Facebooku a Instagramu, kde sdílíme důležité informace, novinky i pohled do zákulisí našeho institutu. Máte otázku ohledně přijímaček či studia? Neváhejte nám napsat zprávu.