Dny otevřených dveří

Dny otevřených dveří

Chcete studovat na našem institutu? Zajímá vás komunikace, žurnalistika, marketing, PR a média? Dorazte za námi ve dny otevřených dveří a získejte informace o studiu z první ruky. Během dnů otevřených dveří vám postupně představíme všechny naše studijní obory a specializace. Přiblížíme vám atmosféru studia na Hollaru, představíme naše vyučující i studující.

Níže najdete aktuální informace o nadcházejících událostech.

Pokud nemůžete dorazit osobně, podívejte se na záznamy akcí pro uchazeče a uchazečky na našem YouTube.

Těšíme se na vás!

 

Den otevřených dveří 2024

Bakalářské specializace (místnost 215) Datum Čas
Komunikační studia – specializace Mediální studia 23. 1. 2024 13.00
Komunikační studia – specializace Žurnalistika 23. 1. 2024 14.15
Komunikační studia –⁠ specializace Marketingová komunikace a public relations 23. 1. 2024

15.30

Magisterské obory (místnost 112)  Datum Čas
Žurnalistika 23. 1. 2024 13.00
Strategická komunikace 23. 1. 2024 14.00
Mediální studia – distanční 23. 1. 2024 15.00
Mediální studia – prezenční 23. 1. 2024 15.00

Dozvíte se důležité informace o studiu – probereme přijímací řízení, předměty, rozvrh, kreditový systém, studentský život i zahraniční výjezdy. Vyučující vám společně se studujícími představí jednotlivé specializace a rádi vám zodpoví jakékoliv otázky.

Kdykoli během odpoledne se také můžete zastavit na našem dvorku a v kavárně, kde se na vás budou těšit studentské spolky, studentky a studenti, se kterými proberete i neformální stránku studia.

Sledujte také Facebookovou událost

 

Registrace

Kvůli kapacitě a organizační komunikaci vás moc prosíme o registraci vyplněním krátkého formuláře: https://bit.ly/4a1WYn9

 

Záznam 2023

Podívejte se, jak probíhal Den otevřených dveří loni. Letos chystáme pár změn a aktualizací, takže rozhodně stojí za to dorazit osobně!

Bakalářské studium: https://youtu.be/Kob_In2zxDY

Magisterské studium: https://youtu.be/SvZnPvnyt4E

Sledujte nás a ptejte se!

Chcete u nás studovat? Sledujte nás na Facebooku a Instagramu, kde sdílíme důležité informace, novinky i pohled do zákulisí našeho institutu. Máte otázku ohledně přijímaček či studia? Neváhejte nám napsat zprávu.

Poznejte Hollar online! Den otevřených dveří v pandemii covid-19

V pandemickém akademickém roce 2020/2021 jsme kvůli epidemiologické situaci pořádali den otevřených dveří našeho institutu pouze v online podobě. Díky tomu se ale můžete podívat na jeho záznam a poznat blíže naše obory, specializace, pedagogy i studenty kdykoli z pohodlí vašeho domova.

Pokud vás zajímá konkrétní obor, v popisu videa na YouTube najdete odkazy na jednotlivé kapitoly, v nichž jsou naše tři katedry –⁠ mediálních studií, žurnalistiky a marketingové komunikace a PR –⁠ představeny jak našimi pedagogy, tak zástupci studentů.