Nová studentská ombudsmanka

Novou studentskou ombudsmankou byla zvolena Zuzana Jarolímková. Gratulujeme a děkujeme spolku Studenti IKSŽ za organizaci voleb!

Milí spolužáci,
tímto bych chtěla poděkovat všem, co se zúčastnili voleb nového studentského ombudsmana na IKSŽ FSV UK.. Vaši důvěru beru velmi vážně a budu dělat vše, co je v mých silách, abyste se na Institutu cítili co nejlépe. Byla bych moc ráda, aby se škola pro vás stala bezpečným přístavem, kde se nebudete bát nejenom akademicky, ale i osobně růst. K tomu je ale klíčovým bodem komunikace. Proto se neostýchejte se na mě obrátit nejenom se studijními, ale i osobními problémy, kterým musíte čelit. Udělám vše proto, abych vám pomohla, nebo alespoň nasměrovala správným směrem.

Na Hollaru jsem začala už svůj šestý rok a zkušenosti, které jsem načerpala, ráda předám dál. Ať už budete potřebovat pomoc se studiem, zahraničním výjezdem či nepříjemnými zkušenostmi.

Věřím, že nás čeká další úspěšný a zajímavý akademický rok a budu se těšit, až se potkáme na chodbách Hollaru.

Zuzana Jarolímková