Placená stáž v redakci Bloomberg News v Praze

Bloomberg News oznamuje výjimečnou příležitost pro studenty a studentky se zájmem o žurnalistiku. Poprvé je otevřena pozice stážist*ky v pražské pobočce.

Během této 10týdenní placené stáže v létě 2024 se úspěšní kandidáti ponoří do dynamického prostředí redakce v Praze. Budou úzce spolupracovat se zkušenými novináři z různých regionů, získávat praktické zkušenosti a podílet se na komplexním zpravodajství. Kromě toho tato stáž slouží jako významný krok směrem k úspěšné kariéře v oboru. Vynikající výsledky během této doby mohou vést k plnohodnotnému zaměstnání u společnosti Bloomberg.

Zájemci a zájemkyně se mohou přihlásit zde.

Pro podrobnější informace o této stáži jste zváni na informační setkání, které proběhne 25. října. Registraci na toto setkání můžete provést zde.

Pro další informace nebo dotazy ohledně tohoto programu neváhejte kontaktovat:

• Ed Johnson: ejohnson28@bloomberg.net
  • Peter Laca: placa@bloomberg.net