Pracovní příležitosti pro PhD studující

Děkan Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy vypisuje výběrové řízení na obsazení dvou pracovních míst na pozice organizačně-správních pracovníků / pracovnic pro Institut komunikačních studií a žurnalistiky (dále IKSŽ).

Náplň práce:

• organizační a administrativní podpora doktorského studia v rámci Centra doktorských studií při IKSŽ
  • podílení se na chodu institutu
  • možnost podílet se i na výuce a vědecké činnosti

Požadavky:

• student/ka prezenční formy ve standardní době doktorského studia na IKSŽ
  • u studujících 2. ročníku a výše je podmínkou hodnocení ISP stupněm A, mohou se ale hlásit i studující v 1. ročníku, u kterých dosud hodnocení neproběhlo
  • znalost anglického jazyka v mluvené i psané formě minimálně na úrovni B1
  • organizační, administrativní a komunikační schopnosti

Nabízíme:

• práci v rozsahu 20 hod/týden rozložených do celého pracovního týdne (kombinace stipendia a pracovního úvazku)
  • předpokládaný nástup 1. 11. 2023
  • 25 dní dovolené + 5 dní osobního rozvoje
  • částečnou práci na home office

Písemná přihláška musí obsahovat:

• strukturovaný životopis
  • motivační dopis na maximálně jednu stranu A4
  • přehled publikovaných vědeckých a odborných prací
  • alespoň jedno akademické doporučení
  • ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání

Zájemci mohou své přihlášky posílat do 19. 10. 2023 na emailovou adresu: kariera@fsv.cuni.cz, a to s označením „IKSŽ CDS Administrativní podpora“.

Reakcí na tuto pracovní nabídku na obsazení pozice dáváte souhlas k tomu, aby Fakulta sociálních věd, Univerzita Karlova, se sídlem Smetanovo nábřeží 6, Praha 1, PSČ 110 01, zpracovávala Vaše osobní údaje pro účely zprostředkování práce. Zpracování osobních údajů se řídí Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) a zákonem č. 110/2019 Sb. o zpracování osobních údajů.