Rozpravy o komunikaci (ve) vzdělávání

Rozpravy

Rozpravy o komunikaci (ve) vzdělávání

Zveme vás na další Rozpravy o českých médiích, které proběhnou 25. listopadu od 17 hodin na Hollaru a online.

Jak se v médiích mluví o vzdělávání a školství? A o čem se v médiích mlčí? Jak k veřejnosti promlouvají vzdělávací instituce a samo MŠMT? A dělají to dobře? Co si o vzdělávání a školství na základě toho myslí veřejnost?

Hosté

• FERDINAND HRDLIČKA, koncepční garant pro oblast regionálního školství MŠMT,
  • PETRA KOUDELKOVÁ, garantka specializace Marketingové komunikace a public relations, výzkumnice a pedagožka IKSŽ FSV UK,
  • TEREZA KLABÍKOVÁ RÁBOVÁ, výzkumnice a pedagožka Katedry marketingové komunikace a PR IKSŽ FSV UK.
  • Rozpravy moderuje tentokrát Nina Ortová (ČT, FSV UK).

Rozpravy o českých médiích pořádá již od roku 2012 Institut komunikačních studií a žurnalistiky FSV UK, mediálními partnery jsou Evropská observatoř žurnalistiky a PRESSpektivy – Budoucnost žurnalistiky. Vice na webu Rozprav.

Jako obvykle budeme Rozpravy vysílat živě na YouTube i Facebooku pro ty, kteří se do Prahy nedostanou nebo zrovna ten den nemohou přijít.