Vyhrajte účast v soutěži Young Lions

Vyhrajte účast v soutěži Young Lions

Nabídka pro studující MKPR nebo StrartKom. Pokud vás láká účast v soutěži Young Lions Česká republika, ale zvažujete ji kvůli výši registračního poplatku, můžete si o účast zdarma zasoutěžit.

Agentura Hearts & Science přichází s možností zasoutěžit si ve “školním kole” o proplacenou účast v národním kole světoznámé soutěže Young Lions Česká republika pro rok 2023.

Jedná se o mezinárodní soutěž, ve které dvoučlenné týmy soutěží proti sobě a času v různých kategorii. Vítězové národního kola budou moci reprezentovat svou zemi na mezinárodním festivalu v Cannes.

Podmínky soutěže vyžadují utvořit dvoučlenný tým, aby oba členové týmu byli ve věku 18 až 30 let, zaslat osobní údaje, vypracovat zaslané zadání a vytvořit kreativní řešení úkolu v angličtině ve formě one-pageru a psaného shrnutí.

Po vyplnění přihlašovacího dotazníku, vám bude zaslán brief.

Termín pro zaslání je do 24. února 2023 do půlnoci. Odborná porota složená z marketingových expertů bude hodnotit splnění zadání, nápad, kreativní zpracování, doručení klíčových metrik a businessových výsledků.

Podrobné zadání a další informace jsou zde: https://forms.gle/WnrHerkLoxMpddwC7

Ohledně veškerých dotazů se obraťte na Jana Trpkoše (trpkosjan@gmail.com).

Hodně štěstí!