Výzvy digitální komunikace: etika influencer marketingu v Česku a na Slovensku

Ve středu 23. listopadu od 16.30 pořádáme ve spolupráci s Platformou profesionální komunikace kulatý stůl o etice influencer marketingu. Těšíme se na vás!

Výzvy digitální komunikace: etika influencer marketingu v Česku a na Slovensku

Diskuse se zúčastní:

• Marek Bačo, Svět Influencerů, Essence Media „Svět influencerů na Instagramu ukazuje, co všechno influenceři jako reklamu neoznačují. Občas je to bizár“
  • Doc. Milan Banyár, Univerzita Komenského v Bratislavě: „Jak vypadá influencer marketing na Slovensku“
  • Michal Bubeníček, CEO Etnetera Motion, absolvent Strategické komunikace: „Etika influencer marketingu na Tik Toku je výzva“
  • Jonáš Čumrik, vyučující Influencer marketingu na FSV UK: „Influencer marketing je dnes normální součást marketingu“
  • Doc. Denisa Hejlová, FSV UK, Ferovyinfluencer.cz: „Neoznačená reklama v influencer marketingu zasahuje zejména děti“
  • Prof. Pavel Hornák, Univerzita Komenského v Bratislavě: „Influencer marketing je nová forma reklamy“
  • Tereza Tůmová, výkonná ředitelka, Sdružení pro internetový rozvoj: „Jak velký je trh s influencer marketingem?“
  • Ivo Veselý, konzultant v oblasti influencer marketingu, Ferovyinfluencer.cz: „Fair play musí platit stejně tak ve sportu, jako v influencer marketingu“

Místo konání: Hollar, místnost 212

Akce je otevřena pro všechny studující FSV UK a profesionál/ky z oboru. Kapacita omezena, prosím, potvrzení své účasti pište na email koterova@fsv.cuni.cz.