Zlatý středník získal studentský projekt Zavolíme!

Zavolíme! je studentský volební projekt, který studentům a mladým lidem zprostředkovává příležitost se zorientovat ve volební tematice a politologii.

Minulý rok v prosinci proběhla největší studentská prezidentská debata Zavolíme!, která byla živě vysílána do 143 základních a středních škol po celé České republice. V návaznosti na to v květnu 2023 Zavolíme! odvysílalo historicky první rozhovor s prezidentským párem.

Projekt vzniká čistě v režii studentů, převážně z IKSŽ, a stojí za ním Oldřich Neumann, Tereza Dejmková, Matouš Ettler, Dominik Duffek, Tereza Povolná, Matylda Hofschnaidrová, Veronika Valková, Natálie Malcová a Anežka Tetřevová.

V září organizátoři převzali 3. místo v kategorii neziskový sektor v největší komunikační soutěži v ČR Zlatý středník.