Kulatý stůl o etice výzkumu s dětskými participanty

Komise pro etiku ve výzkumu FSV srdečně zve na "Kulatý stůl o etických aspektech výzkumu s dětskými participanty", který se uskuteční v úterý 4. dubna od 17:30 v místnosti 212 na Hollaru.

Je důležité zapojovat do výzkumu děti? Jaká to má etická úskalí? Jak nakládat se situací různých typů zranitelnosti při výzkumu s dětmi? Jak se ve výzkumu vztahovat k institucím, kde se děti pohybují a na jejichž půdě se výzkum odehrává?

O těchto a mnoha dalších otázkách budou diskutovat: Mgr. Markéta Supa, M.A., Ph.D. (IKSŽ FSV UK),

Mgr. Barbora Benešovská (ISS FSV UK), PhDr. Dana Bittnerová, CSc. (FHS UK), Mgr. Karel Čada, Ph.D. (VŠE), Mgr. Ondřej Klípa, Ph.D. (IMS FSV UK), Mgr. Alžběta Wolfová, Ph.D. (VŠE).

Komise pro etiku

Zdroj ilustrační fotografie: Canva