Letní škola marketingu se Sandym Kornbergem. Přihlášky do 24. března

Motivační dopisy v angličtině posílejte do 24. března

Letos se bude konat již 17. ročník tradiční Summer School of Marketing in Prague ve spolupráci s University of Missouri, agenturou McCann Prague a špičkovým reklamním odborníkem Sandym Kornbergem.

Možnost zúčastnit se mají studující všech studijních programů na IKSŽ a pro ně je také kurz zdarma.

Letní škola probíhá v angličtině od 22. 7. do 2. 8. 2024 a budou to intenzivní dva týdny práce ve smíšených česko-amerických týmech, které pracují na stejném zadání a soutěží proti sobě.

Jak se na letní školu dostanete?

1. Do 24. března 2024 pošlete krátký anglicky psaný motivační dopis o sobě a své motivaci zúčastnit se Summer School přímo Sandymu Kornbergovi. Sandy bude účastníky vybírat osobně na základě motivačních dopisů.
  2. Do zprávy nezapomeňte uvést svoje jméno, email, telefon, obor a ročník studia.
  3. Do předmětu zprávy napište: Summer School
  4. Email odešlete na SJKornberg@aol.com v kopii s marek.vranka@fsv.cuni.cz

Co od letní školy čekat?

Každý rok je pro účastníky připraven zajímavý program, skvělí klienti i značky – v minulosti například Kozel, Granko nebo Bohemia Chips.

Máte možnost potkat se a pracovat se Sandym Kornbergem - opravdovým "mad manem" s obrovskými zkušenostmi s kampaněmi z celého světa (např. z Japonska, Hong Kongu, Filipín, ČR i USA).

Dostanete reálný brief od agentury a pracujete pro jednoho z jejich klientů, Sandy konzultuje s oběma týmy průběžně.

Kromě položky do CV získáte i neocenitelné zkušenosti a certifikát o absolvování (ať váš tým vyhrajete, nebo ne).

Počítejte s tím, že budete během dvou týdnů intenzivně pracovat na Hollaru, v McCannu a vypravíte se i na exkurzi do Plzně.

Aby mohl být kurz zdarma, velmi oceníme, když se postaráte o své americké kolegyně a kolegy - poradíte jim s orientací po Praze, doporučíte osvědčené podniky nebo je ve zbývajícím čase zasvětíte do české kultury.

Chcete víc informací nebo tipy pro psaní motivačního dopisu? Sandyho můžete potkat ve středu 13. 3. v 11:00 v místnosti C117 v Jinonicích, kde představí letní školu a své zkušenosti ze světa mezinárodní marketingové komunikace. Tam se ho můžete na cokoliv zeptat.