Katedra žurnalistiky připravuje Letní školu

Škola žurnalistiky

Katedra žurnalistiky připravuje Letní školu

Toužíte se stát novinářem? Zajímáte se o média? Uvažujete o studiu žurnalistiky? Právě pro vás je určena Letní škola žurnalistiky, která se uskuteční 27. až 31. července.

Letní škola dává šanci potenciálním studentům žurnalistiky nahlédnout pod pokličku světa, v němž se chtějí v budoucnu pohybovat.

V rámci Letní školy žurnalistiky se seznámíte s naším institutem. Absolvujete několik workshopů zaměřených na tvůrčí psaní či fotografii, osvojíte si základy rozhlasové a televizní práce. Nahlédnete do běžně nepřístupných prostor vybraného českého média. Vyzkoušíte si práci redaktora a moderátora.

Setkáte se rovněž s osobnostmi českého a slovenského mediálního prostředí. Letní školu žurnalistiky navštíví několik zajímavých hostů. Všechny své tvůrčí výstupy budete připravovat pod vedením zkušených pedagogů, získáte nové zkušenosti a impulzy na své cestě k tomu stát se novináři.

Přečtěte si rozhovor s absolventy naší Zimní školy žurnalistiky.

Chcete se přihlásit? Podívejte na se na web Letní školy žurnalistiky.