Otevíráme nový magisterský obor Strategická komunikace

Strategická komunikace

Otevíráme nový magisterský obor Strategická komunikace

Od letošního akademického roku nastoupí kolem padesátky studentů na nový magisterský obor Strategická komunikace. Náš institut ho nabízí jako první veřejná vysoká škola v České republice. Při jeho tvorbě se pedagogové z katedry marketingové komunikace a public relations inspirovali v zahraničí, například na americké Columbia University nebo univerzitě v Lipsku, která je jedničkou ve výuce komunikace v Německu. O tom, jak obor vznikal a co od něj studenti mohou očekávat mluvila jeho garantka Denisa Hejlová v rozhovoru pro online magazín Univerzity Karlovy iForum.

Jsem ráda, že tým pedagogů z katedry marketingové komunikace a public relations, kterému se podařilo vybudovat jeden z nejžádanějších oborů u nás, otevírá nové navazující magisterské studium strategické komunikace. Je to i díky tomu, že sledují nejnovější trendy ve vývoji oboru a jejich studium konzultují i obohacují přední mezinárodní odborníci. Těší mě, že naše fakulta dokáže studentům nabídnout nové možnosti, které je připraví na budoucnost ve stále složitějším světě,“ říká děkanka FSV UK Alice Němcová Tejkalová.

Další informace si přečtěte v tiskové zprávě nebo v článku na serveru Mediář.cz.