Den otevřených dveří na IKSŽ proběhne 23. ledna (Bc. i Mgr.)

Zajímá vás komunikace, žurnalistika, marketing, PR a média? Chcete studovat na našem institutu?  V úterý 23. ledna 2024 vám u nás na Hollaru představíme všechny naše bakalářské i magisterské studijní obory a specializace.

Registrace

Kvůli kapacitě a organizační komunikaci vás moc prosíme o registraci vyplněním krátkého formuláře: https://bit.ly/4a1WYn9

Online vysílání

Pokud nakonec nemůžete dorazit, informace k bakalářskému studiu budeme streamovat na tomto odkazu. Magisterskou část letos vysílat nebudeme, děkujeme za pochopení.

BAKALÁŘSKÉ specializace programu Komunikační studia

místnost 215 - Hollar, Smetanovo nábřeží 6, Praha 1

13:00 | Mediální studia
14:15 | Žurnalistika
15:30 | Marketingová komunikace a public relations (MKPR)

Dozvíte se důležité informace o studiu – probereme přijímací řízení, předměty, rozvrh, kreditový systém, studentský život i zahraniční výjezdy. Vyučující vám společně se studujícími představí jednotlivé specializace a rádi vám zodpoví jakékoliv otázky.

Tento program budeme také vysílat online. Odkaz přidáme sem nejpozději v den konání události.

Navazující MAGISTERSKÉ programy

místnost 112 - Hollar, Smetanovo nábřeží 6, Praha 1

13:00 | Žurnalistika
14:00 | Strategická komunikace
15:00 | Mediální studia prezenční & distanční

Workshopy

Tentokrát se můžete těšit i na praktické workshopy, které vám přiblíží studium zase o trochu víc. Zastavit se na nich můžete kdykoli během odpoledne, program je nepřetržitý.

** Workshop bakalářské specializace MKPR

místnost 11 - Hollar, Smetanovo nábřeží 6, Praha 1

Představí základy uvažování nad tvorbou reels - od konceptu až po zveřejnění. Vyzkoušíte si tvůrčí brainstorming.

** Workshop bakalářské specializace Mediální studia

místnost 12 - Hollar, Smetanovo nábřeží 6, Praha 1

Představí problematiku fake news - vznik, produkci, šíření i dopady. Vyzkoušíte si skupinovou debatu o fake news.

** Workshop bakalářské specializace Žurnalistika

místnost 13 - Hollar, Smetanovo nábřeží 6, Praha 1

Představí práci reportérů a reportérek. Vyzkoušíte si čtecí zařízení nebo tréninkovou řízenou diskusi.

Přijdte s námi osobně zažít skvělou atmosféru Hollaru, budeme se na vás těšit!

Sledujte naši facebookovou událost a také informace k přijímacímu řízení